MONTAŻ SYSTEMÓW REKUPERACJI - WENTYLACJI MECHANICZNEJ Z ODZYSKIEM CIEPŁA

FOTOWOLTA GROUP zapewnia kompleksową obsługę klienta z zakresu montażu systemów rekuperacji gwarantując najlepsze dostępne na rynku rozwiązania oraz wsparcie techniczne w oparciu o indywidualne potrzeby klienta. Montaż instalacji wykonujemy dla klientów indywidualnych, firm i instytucji dobierając optymalne urządzenia renomowanych producentów zapewniające długoletnią niezawodną pracę oraz wysoką rentowność.

Jeśli szukasz sposobu na długofalowe oszczędzenie pieniędzy przy wykorzystaniu najnowszych systemów wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła ciesząc się jednocześnie zawsze zdrowym i świeżym powietrzem jesteś we właściwym miejscu. Pomożemy Ci również w uzyskaniu dofinansowania do systemu rekuperacji, co zasoszczędzi Twój czas i pieniądze.

Dzięki zatrudnianiu kompetentnych, doświadczonych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie wykonać montaż z zachowaniem najwyższych standardów współpracy. Sprawimy że w Twoim domu system rekuprecji będzie pracować bezawaryjnie przez wiele lat,
a Twoje otoczenie będzie zawsze pełne czystego świeżego powietrza pozbawionego nadmiaru dwutlenku węgla, smogu, pyłków oraz nieprzyjemnych zapachów.

montaż rekuperatora
Wyceń montaż:
666 733 660


Skontaktuj z naszym ekspertem instalacji systemów rekuperacji, w każdym indywidualnym przypadku omówi z Tobą wszystkie etapy procesu instalacji i doradzi najlepsze rozwiązanie, mając na względzie Twoje potrzeby oraz budżet jaki masz przeznaczony na ten cel.